Konto Praktyczne BGŻ BNP Paribas


Szukając na rynku ofert konta osobistego można znaleźć RORy idealnie dopasowane do siebie. W zależności czego oczekujemy możemy odpowiednio wybrać jedną z propozycji.


Bank BGŻ BNP Paribas obecnie posiada w swojej ofercie wiele kont i w zależności jak będziemy z takiego konta korzystać możemy wybrać jedno z nich. W propozycji banku znajdziemy Konto Praktyczne, godne polecenia. Konto jest darmowe, wystarczy spełnić tylko kilka warunków.  

Zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji banku opłata za prowadzenie konta jest zniesiona do zera jeśli na konto wpłynie jednorazowo kwota minimum 1000 zł, może być to wynagrodzenie lub przelew z innego banku ( w przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 10 zł). Jeśli zdecydujemy się przelewać wynagrodzenie na to konto, w oddziale banku lub na stronie internetowej można znaleźć gotowy formularz przeniesienia wynagrodzenia, który wystarczy wypełnić i zanieść do zakładu pracy.

Przy Koncie Praktycznym opłata za kartę także jest zniesiona do zera pod warunkiem, że zrobimy transakcje kartą na kwotę minimum 300 zł w danym miesiącu ( w przeciwnym wypadku jest to opłata 7 zł). Dodatkowo wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są darmowe, dzięki czemu nie musimy biegać i szukać konkretnego bankomatu, żeby wypłacić gotówkę.

Darmowe są także przelewy realizowane przez bankowość internetową. Nie ma tu także opłaty za realizację zleceń stałych czy poleceń zapłaty, możemy ustalić bezpłatnie stałą płatność i mieć gwarancję, że środki dotrą na czas.

Plusem jest też to, że przy Koncie Praktycznym można ustawić kredyt w rachunku bieżącym także za darmo. W tym momencie do 03.02.2017 opłata za przyznanie tzw. debetu do konta jest zniesiona. Debet przy koncie pozwoli na szybki dostęp do dodatkowych środków gdy zdarzy się jakaś nieoczekiwana sytuacja, pilny zakup czy po prostu nie starczy do wypłaty.

Pozostałe opłaty, na które zwrócić uwagę, a mogą się sporadycznie zdarzyć to opłata za sprawdzanie salda w bankomacie - 1,50 zł, przelew własny i krajowy realizowany w Oddziale banku - 6 zł, przelew natychmiastowy - 5 zł (ale bardzo dobrze, że bank takie przelewy posiada, bo niewiele banków je ma w swojej ofercie). Darmowe są wpłaty i wypłaty z rachunków realizowane w Oddziale i ustanowienie pełnomocnika do konta.

Bankowość elektroniczna jest bardzo przejrzysta, tak, aby nawet klienci, którzy nigdy nie mieli styczności z kontem internetowym nie mieli problemów z poruszaniem się po stronie. W razie kłopotów pełny opis, skróconą instrukcję i wersję demo znajdziemy na stronie internetowej banku.

Kliknięcie w link przekieruje was na stronę banku ------ Konto Praktyczne BGŻ BNP Paribas


Komentarze

Popularne posty