Konto osobiste - Alior Bank Konto Rozsądne
Konto Rozsądne jest kontem idealnym dla osób, które zdecydują się przelewać na rachunek wynagrodzenie, emeryturę, rentę czy stypendium. Jeżeli taki wpływ jest odnotowany w danym miesiącu korzyści z posiadania konta są spore.


Prowadzenie rachunku jest tu za darmo, opłata miesięczna za użytkowanie karty wynosi 5 zł (za wydanie karty debetowej bank pobiera opłatę jednorazową 10 zł raz na cztery lata). Bank przy tym koncie daje Nam możliwość wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Wszystkie przelewy internetowe realizowane są bezpłatnie.

Dodatkowo przy Koncie Rozsądnym Alior Banku otrzymujemy zwrot 3% (od 2017 roku 1,5%) za zakupy spożywcze płacone kartą debetową. Zwrot jest ograniczony, możemy otrzymać do 50 zł miesięcznie i do 400 zł w danym roku kalendarzowym. Jednak jeśli często płacimy w sklepach kartą debetową taki zwrot może być dodatkową premią i zachętą od banku. Poza tym zwróci się Nam opłata pobierana za użytkowanie karty debetowej, także wyjdziemy na zero, a nawet na plus.

Dodatkowo nowi klienci, którzy zdecydują się na przelewanie wynagrodzenia do Alior Banku otrzymają preferencyjne warunki na lokacie terminowej. Można założyć wtedy lokatę z oprocentowaniem aż 4% na 2 miesiące do kwoty 10 000 zł.


 
Podsumowanie Konta Rozsądnego:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 5 zł za użytkowanie karty,
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • zwrot 3% (1,5%) za zakupy spożywcze płacone kartą,
  • możliwość założenia lokaty na 4%.


Wniosek o założenie Konta Rozsądnego w Alior Banku możesz złożyć tutaj.Przeczytaj też o innych kontach:

Komentarze

Popularne posty