Konto osobiste - Alior Bank Konto Wyższej Jakości


Alior Bank w swojej ofercie proponuje  kilka kont osobistych dopasowanych do potrzeb potencjalnego klienta. Jednym z nich jest Konto Wyższej Jakości. W rankingach kont znajduje się ono w czołówce.


Konto Wyższej Jakości przeznaczone jest dla klientów, którym zależy na całkowicie darmowym rachunku. Przy tym koncie cała Taryfa Opłat i Prowizji zniesiona jest do zera. Dodatkowo klient otrzymuje gwarancję na 5 lat na niezmienność tych warunków. Aby skorzystać z darmowego konta i utrzymać pięcioletnią gwarancję należy spełnić jeden z dwóch warunków nałożonych przez bank.

Pierwszym z nich jest minimalny wpływ na rachunek w wysokości 2500 zł. Wpływ ten musi być jednorazowy, może pochodzić z konta z innego banku lub z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku. Może to być wpływ z tytułu wynagrodzenia albo zwykły przelew, nie zalicza się natomiast wpłata gotówkowa w kasie banku i przelew z Naszego innego prywatnego konta w Alior Banku.

Drugim opcjonalnym warunkiem jest zrealizowanie bezgotówkowych transakcji kartą debetową wydaną do konta na kwotę 700 zł miesięcznie. Mogą być to płatności kartą na przykład w sklepie, na stacji benzynowej, w sumie na 700 zł.

Jeżeli jeden z tych warunków zostanie spełniony konto jest darmowe. Jeżeli w danym miesiącu nie wpłynie kwota minimum 2500 zł lub nie dokonamy płatności kartą na 700 zł opłata za konto wyniesie Nas 12 zł, ale inne warunki pozostaną bez zmian.

Konto Wyższej Jakości daje Nam dostęp do bezpłatnych bankomatów w Polsce i na świecie, przelewów internetowych, przelewów, wpłat, wypłat gotówkowych w oddziałach banku. Bezpłatne są tu także przelewy natychmiastowe tzw. Express Elixir, wyciągi papierowe wysyłane do domu, sprawdzanie salda w bankomacie i wszystkie zlecenia stałe i polecenia zapłaty.
Podsumowując Konto Wyższej Jakości to:
  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za użytkowanie karty,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe i zlecane w oddziale,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
  • gwarancja na 5 lat na niezmienność warunków.


Aby założyć konto wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej banku. Otwarcie konta możliwe jest nawet w 10 min poprzez złożenie wniosku online i zrealizowanie przelewu weryfikującego ze swojego konta w innym banku. Umowę podpisujemy jak nam wygodnie: online, umowa jest dostarczana przez kuriera lub podpisujemy ją w oddziale banku.

Wniosek o Konto Wyższej Jakości możesz złożyć tutaj.

Zapraszam do przeczytania innych artykułów:
  • Konto osobiste - podstawowe informacje
  • BGŻ BNP Paribas Konto Praktyczne
  • Konto osobiste ze zwrotem za zakupy 
Komentarze

Popularne posty