Kredyt gotówkowy - doradca finansowy pomoże wybrać najlepszą ofertę.Czasem zdarza się tak, że potrzebujemy gotówki, planujemy remont mieszkania w najbliższym czasie, niestety nie mamy odłożonych środków, chcemy połączyć kilka kredytów w jeden z niższą ratą. Planujemy wziąć kredyt w banku, ale po prostu nie mamy czasu, żeby się tym zająć. A przecież w większości przypadków jest tak, że chcemy mieć jak najlepszą ofertę.


Ile czasu zajęło by Nam chodzenie od banku do banku szukając najlepszego rozwiązania? Poza tym im częściej wprowadzamy wnioski o kredyt tym mniejsza jest Nasza zdolność kredytowa. Możemy wtedy nie otrzymać od banku oferty, albo dostać ją na gorszych warunkach. O zdolności kredytowej i historii w BIK możecie przeczytać tutaj.


Jest wiele rozwiązań takiej sytuacji. Możemy szukać informacji w internecie i sprawdzać rankingi kredytów gotówkowych w bankach. Jest też możliwość wprowadzenia całego wniosku przez internet i otrzymania gotówki w niedługim czasie. Z tym, że najważniejsze jest to na jakich warunkach udzielany jest kredyt i czy to rzeczywiście jest najlepsza z ofert? 

Co zrobić jeśli nie bardzo orientujemy się w kredytach i nie jesteśmy pewni czy to, co wybraliśmy jest najlepsze? Poza tym nie chcemy sami na własną rękę wprowadzać wniosku przez internet, ponieważ nawet przy małej literówce bank może podjąć negatywną decyzję. Albo mamy też inne kredyty i chcielibyśmy poznać kilka opcji, na przykład kredyt konsolidacyjny z możliwością uzyskania dodatkowej gotówki.
Pomocni mogą tutaj być doradcy finansowi. Doradca taki ma za zadanie spośród ofert kilku banków pomóc wybrać tą najbardziej odpowiednią dla Nas. Po zbadaniu Naszej sytuacji finansowej, zdolności kredytowej, uzyskaniu informacji o zadłużeniach ma za zadanie przedstawić Nam propozycję, z której moglibyśmy skorzystać.


Jest dużo plusów takiego rozwiązania. Profesjonalny doradca wie jaką banki prowadzą politykę jeśli chodzi o zdolność kredytową, wie gdzie będziemy mogli pożyczyć najwięcej, gdzie rozłożymy raty na dłuższy okres. Także po takiej jednej rozmowie telefonicznej, czy najlepiej spotkaniu, ponieważ dobrze jest widzieć osobę, która ma zająć się Naszymi finansami, taki doradca już wie co może nam zaproponować.

I właśnie po takim spotkaniu możemy złożyć już pełne wnioski o kredyt, mając pewność, że indywidualna oferta będzie przygotowana w sposób profesjonalny. Plusem jest też to, że oszczędzamy swój cenny czas, już nie musimy biegać po bankach. To doradca zajmuje się sprawdzeniem oferty dla Nas i przygotowaniem formalności. 

Wiele słyszy się negatywnych opinii o doradcach kredytowych. Dlatego jeśli decydujemy się na pomoc w otrzymaniu kredytu, wybierajmy sprawdzone firmy doradcze. Takie, które działają już od lat, z gronem wybitnych ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o ten rynek. 

Takie doświadczenie znajdziemy na przykład w firmie Open Finance. Jest to obecnie największa firma w Polsce, która zajmuje się doradztwem finansowym, a działa już ponad 12 lat. Jeśli zależy nam na czasie, oszczędności pieniędzy, fachowej pomocy, najbardziej dopasowanej propozycji, warto wypełnić formularz kontaktowy i spotkać się z profesjonalnym doradcą w naszym mieście.

Aby wypełnić formularz wystarczy kliknąć w ten link.

Zobacz również inne artykuły:

Komentarze

Popularne posty