Pożyczki pozabankowe długoterminowe - sprawdzamy Hapi Pożyczki

Podstawowe informacje o firmie

Firma Hapi Pożyczki należy do Grupy IPF, która jest także właścicielem firmy Provident. Grupa ta od lat działa na rynku w branży pożyczek pozabankowych. Wcześniej były to tylko pożyczki udzielane w domu klienta. Teraz firma wychodzi naprzeciw klientom i dostosowując się do rynku oferuje pożyczki ratalne udzielane w całości przez internet. I właśnie dlatego powstała marka Hapi Pożyczki.

Co oferuje Hapi Pożyczki?

Firma udziela pożyczek w całości przez internet z szybką wypłatą gotówki na konto. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne od 800 zł do 10 000 zł na okres 3 - 24 miesięcy. Jeżeli potrzebujemy większej gotówki możemy ją bezpiecznie rozłożyć na dogodne raty tak, żeby mieć pewność, że spłacimy je w terminie. 

Jeśli zaś zdarzy się tak, że raty nie możemy spłacić w terminie firma oferuje Nam wakacje pożyczkowe, z których możemy skorzystać. O takie wakacje możemy wnioskować po terminie spłaty szóstej raty pożyczki, a im więcej mamy rat w harmonogramie tym więcej razy możemy wnioskować o wakacje w spłacie (maksymalnie 4 razy).

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka?

Aby skorzystać z pożyczki trzeba być osobą pełnoletnią, być obywatelem Polski. Trzeba mieć także rachunek bankowy i być jego właścicielem, telefon komórkowy niezbędny przy weryfikacji i regularny, udokumentowany dochód. Może być to dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, działalności gospodarczej, kontraktu, emerytury lub renty. 

Jeżeli chodzi o pożyczkę dla osób wpisanych do BIK, BIG, KRD, ERIF firma sprawdza te bazy jednak zaznacza, że wniosek każdego klienta rozpatrują indywidualnie. Ocena zdolności kredytowej klienta i oferta jaką dostaniemy możliwa jest do sprawdzenia po wypełnieniu krótkiego wniosku. 

Link do wniosku o pożyczkę Hapi znajdziesz tutaj.

Jak przebiega proces otrzymania pożyczki w Hapi Pożyczki?

Na stronie internetowej znajdziemy suwak, na którym zaznaczamy kwotę jaką chcemy otrzymać i ilość rat. Wypełniamy krótki wniosek o pożyczkę wpisując Nasze dane osobowe, dane dochodowe, informacje o spłacanych obecnie ratach. Wpisujemy także dane niezbędne do weryfikacji czyli numer rachunku bankowego, numer telefonu i adres e-mail, na który potem zostanie przesłana umowa pożyczki i wszystkie potrzebne dokumenty. 

Po otrzymaniu wstępnej pozytywnej decyzji kredytowej przechodzimy do trzyetapowej weryfikacji. Najpierw na Nasz adres e-mail przychodzi link, w który musimy kliknąć aby potwierdzić, że jest on poprawny. Następnie musimy ze swojego konta bankowego dokonać przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł. Pamiętajmy o tym, że dane wprowadzone we wniosku muszą być takie same jak dane uzyskane z banku. 

Po pozytywnej weryfikacji rachunku bankowego pozostaje tylko weryfikacja telefoniczna. Ponownie sprawdzane są tu dane podane we wniosku, kwota pożyczki, ilość rat. Jeżeli przebiegnie ona poprawnie zostaje uruchomiona pożyczka. Dokumenty pożyczkowe wysyłane są na wskazany adres e-mail, a pieniądze trafiają na Nasze konto w ciągu 15 minut.

Jakie są koszty pożyczki?

Koszty takiej pożyczki to odsetki w wysokości 10% w skali roku i prowizja, która nie może przekroczyć 84,48 % kwoty pożyczki. Porównując inne pożyczki pozabankowe długoterminowe Hapi Pożyczki mają opłaty do zaakceptowania. Przy pożyczce w kwocie 10000 zł i przy okresie 24 miesięcy będziemy płacić ratę 629,54 zł, a na przykład w Zaplo rata taka wyniosłaby 815,62 zł. Oczywiście rata i opłaty zależą od okresu, na jaki chcemy wziąć pożyczkę i od całkowitej kwoty pożyczki.
 
 Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki - 2000 zł; łączna kwota odsetek - 114,41 zł; prowizja - 753,6 zł; roczna stopa oprocentowania - 10%; czas obowiązywania umowy - 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 239 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 2868 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - 95,73%; całkowity koszt pożyczki - 868,01 zł (wg stanu na dzień 1 lipca 2016 r.). 

Podsumowanie pożyczki w Hapi Pożyczki:
  • pożyczka całkowicie online, wszystko załatwiamy w domu, a umowa podpisywana jest elektronicznie,
  • wysoka kwota pożyczki,
  • długi okres spłaty, dzięki czemu sami ustalamy dogodne raty do spłaty,
  • bez zaświadczeń i dodatkowych zbędnych formalności,
  • możliwość przesunięcia terminu spłaty,
  • szybka wypłata gotówki na konto,
Aby złożyć wniosek o pożyczkę i sprawdzić indywidualną propozycję kliknij w ten link.Zobacz również inne artykuły:Komentarze

Popularne posty