Pożyczki pozabankowe długoterminowe - sprawdzamy TAKTO Finanse


Podstawowe informacje o firmie

TAKTO Finanse sp. z o.o. działa na rynku od 2012 roku. Firma należy do grupy ULTIMO, a jej siedziba mieści się we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 58- 68.

Co oferuje TAKTO

TAKTO proponuje wysokie kwoty pożyczek rozłożone w indywidualny sposób dla każdego klienta, dzięki czemu możemy wybrać dogodne do spłaty raty. Ma w swojej ofercie pożyczki od kwoty 500 zł do 10 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Umowa zawierana jest przez telefon lub kuriera, także nie trzeba wychodzić z domu, żeby otrzymać pożyczkę.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka

Pożyczka przeznaczona jest dla osób w wieku 18 - 75 lat. Każda osoba ubiegająca się o pożyczkę musi posiadać przynajmniej jedno udokumentowane źródło dochodu (minimum 500 zł). Firma posiada dostęp do baz: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG, nie można mieć także zajęć komorniczych. Jak zaznacza firma TAKTO na swojej stronie do każdego klienta podchodzą indywidualnie, także każdy udokumentowany dochód wliczany jest do oceny zdolności kredytowej, a to zwiększa kwotę dostępnej dla Nas kwoty.

Jak przebiega proces udzielenia pożyczki w TAKTO

Na początku wypełniamy formularz informacyjny dostępny na stronie internetowej.

Link do formularza znajdziesz tutaj.

Na podany przez Nas numer telefonu dzwoni doradca, który pomaga przy wypełnieniu wniosku i sprawdza poprawność danych. Następnie dokonywana jest wstępna decyzja kredytowa, doradca przedstawia Nam dopasowaną ofertę, przedstawia wszystkie koszty i informuje jakie dokumenty będą wymagane do zawarcia umowy. 

Po przesłaniu wymaganych skanów dokumentów i weryfikacji konta bankowego (poprzez przelanie 1 gr) następuje ostateczna weryfikacja i decyzja w sprawie pożyczki. Po pozytywnej decyzji w sprawie udzielenia pożyczki następuje przelew środków na konto bankowe, środki można też odebrać w wybranym punkcie pocztowym. Umowa przesyłana jest pocztą w ciągu 7 dni od momentu uruchomienia pożyczki na adres korespondencyjny.

Jakie są koszty pożyczki?

Koszty uzależnione są od wnioskowanej kwoty i ilości rat. Roczna stopa oprocentowania wynosi obecnie 10%. Pobierana jest tu także opłata przygotowawcza, opłata za udzielenie pożyczki i prowizja. I na przykład  Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO zaciągniętej na 6 miesięcy na kwotę 500 zł, wynosi 271,49% (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 80 zł, opłata za udzielenie pożyczki:70 zł, kwota odsetek: 21 zł).


Podsumowanie pożyczki w TAKTO
  • oferuje jedną z najwyższych kwot pożyczek na rynku pozabankowym,
  • długi okres spłaty od 6 do 36 miesięcy pozwoli na rozłożenie pożyczki na dogodne raty,

  • akceptowane są różne źródła dochodu, także deklarowane,

  • umowa zawierana jest przez telefon lub kuriera bez wychodzenia z domu,

  • przelew środków na konto następuje nawet w 15 minut od decyzji,

  • mamy prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni,

  • jest możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie. 

 Aby złożyć wniosek o pożyczkę w TAKTO kliknij tutaj.Zobacz również inne artykuły:
 

Komentarze

Popularne posty