Zwrot za zakupy przez internet. Refunder.
Banki obecnie, żeby przyciągnąć klienta oferują różne benefity w związku z otwarciem konta. Konkurencja jest duża także muszą czymś zachęcić klienta. Oferują lokaty na wyższym procencie, zwrot za zakupy płacone kartą (cashback, moneyback), lepsze warunki na koncie oszczędnościowym.

O zwrocie za zakupy płacone kartą przeczytasz --> tutaj.

My jako klienci też oczekujemy od banku czegoś więcej. A zdarza się tak, że promocje, dodatkowe bonusy przyznawane są w większości nowym klientom. Co, jeśli super oferta się skończy, my przyzwyczailiśmy się do banku, nie chcemy zmieniać konta, numeru rachunku, a chcemy nadal otrzymywać dodatkowe pieniądze.


Warto wtedy sięgnąć do coraz bardziej rozpowszechnionych programów, które proponują cashback i mnóstwo korzyści za zakupy internetowe w sklepach, z którymi program taki współpracuje.

Wyjaśnię to dokładniej na programie stworzonym przez Refunder.

Refunder jest firmą działającą głównie w krajach skandynawskich. Zawitała też jakiś czas temu do Polski i cieszy się obecnie ogromną popularnością i zainteresowaniem. Działanie firmy polega na tym, że kupując coś przez Internet, poprzez stronę Refunder firma dostaje prowizję od sklepu za polecenie, a część tej prowizji jest zwracana Nam klientom.

Także robiąc zakupy przez Internet, tak jak to zawsze robiliśmy możemy otrzymać jeszcze dodatkowe pieniądze.

Aby rozpocząć zarabianie należy zarejestrować się na stronie internetowej Refunder, a po zalogowaniu się na konto można już robić zakupy. Sklepów współpracujących jest tutaj ponad 500, na przykład Empik, Zalando, Multikino, Groupon, iPerfumy.pl, NEONET. Możemy także znaleźć hotele, bilety lotnicze czy firmy oferujące wynajem samochodu.
Za zakupy w sklepie otrzymujemy wskazany procent kwoty wydanej. Na przykład kupując na stronie Empik otrzymujemy do 2% kwoty, Groupon zwraca 6%, a Audioteka nawet 10%. Każda firma ma określony procent zwrotu, który jest zawsze zaznaczony.

Rejestracja i korzystanie z serwisu Refunder jest bezpłatne, a możemy wypłacić środki jeżeli uzbieramy kwotę 45 zł. Dodatkowo otrzymujemy tu kody rabatowe na produkty, vouchery, najświeższe informacje o wyprzedażach, promocjach w sklepach, możemy więc znaleźć coś dla siebie taniej. Za polecenie innej osoby otrzymamy dodatkowe pieniądze.

Środki możemy wypłacić prze PayPal albo na wskazany przez Nas rachunek bankowy.

Wszystko znajdziemy w jednym miejscu, a jeśli często robimy zakupy przez Internet, bo jest rzeczywiście taniej i wygodniej, możemy razem ze stroną Refunder zyskać dodatkowe pieniądze. 

Aby zarejestrować się w Refunder wystarczy kliknąć w ten --> link.

Zobacz również inne artykuły:Komentarze

Popularne posty